Sandał do mycia stóp dla seniora
  • Sandał do mycia stóp dla seniora

Sandał do mycia stóp

20

Praktyczny sandał prysznicowy ze szczotką i pumeksem pozwala na mycie i pielęgnację stóp bez potrzeby schylania się.

Posiada dwa rodzaje szczotek: miękką i twardą oraz pumeks. Przymocowany przyssawkami do dna wanny pomaga osobom starszym o słabej sile w rękach lub mających problemy ze schylaniem się utrzymać higienę stóp bez nadmiernego wysiłku.

34,00 zł
Netto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Prysznicowy sandał to pomocny przyrząd do pielęgnacji stóp - dzięki niemu podczas kąpieli nie tylko je umyjesz, ale także wymasujesz. Dzięki przyssawkom znajdującym się pod spodem sandału, wystarczy przyczepić przyrząd do dna wanny lub prysznica. Nie wymaga schylania się i nadmiernego nadwyrężania kręgosłupa i rąk, co ułatwia utrzymanie higieny stóp niemal bez żadnego wysiłku. Sandał składa się z dwóch szczotek myjąco – masujących (twardej i miękkiej) oraz pumeksu, dzięki któremu wygładzimy pięty.

Szczotka do mycia stóp do idealne urządzenie pod prysznic. Polecana jest osobom, które mają problem z poruszaniem się, kucaniem, czy zginaniem pod prysznicem.

Masażer delikatnie masuje i myje górną i dolną powierzchnię stóp. Dodatkowo wbudowana część z pumeksem sprawi, że szorstkie i popękane pięty, będą gładkie.

Wystarczy umieścić szczotkę na płaskiej powierzchni, polać płynem do kąpieli, a 1000 delikatnych włosków, dokładnie wyczyści i wymasuje stopę. Urządzenie idealnie czyści zakamarki między palcami.

Szczotka do mycia posiada również przyssawki, dzięki czemu jest stabilna. Można umieścić go w kabinie prysznicowej lub wannie.

Zobacz także