Sklepy dla seniorów i ich bliskich.

Sklepy dla seniorów teraz także on-line!  

Sprawdź nasz asortyment i wybierz coś dla siebie lub swoich bliskich, np. spraw sobie wygodny fotel regulowany elektrycznie. 

Sprawdź

Pomysły na prezent dla babci i dziadka

Kategoria: Główna kategoria Opublikowano:
Pomysły na prezent dla babci i dziadka

Czy znowu kupisz kwiatki i czekoladki? Może tym razem wybierzesz coś praktycznego lub niezbędnego?

Przedstawiamy propozycję najlepszych naszym zdaniem pomysłów na prezent dla babci i dziadka.

1. Ciepło... cieplej... najcieplej?

Proponujemy jako top topów zwrócić uwagę na akcesoria poprawiające komfort termiczny naszych ukochanych dziadków. W tej kategorii znajdziesz naprawdę dużo propozycji od kilku do kilkuset złotych. Każda z tych rzeczy jest bardzo praktyczna.

- ogrzewacze do rąk jednorazowe

- rękawiczki i opaski termiczne

- termofor

- poduszka lub koc elektryczny

- buty ogrzewane

pled z rękawami

2. Gdzie te klucze!

Kto z nas choć raz nie zgubił kluczy? Teraz mamy rozwiązanie tego problemu. Lokalizator kluczy, od tanich chińskich lokalizatorów za kilka złotych po eleganckie wysokiej klasy urządzenia współpracujące z apkami na telefon.

3. Trzecie oko, a może dodatkowa para oczu...

Problem z czytaniem u osób w podeszłym wieku jest nagminny i dotyczy większości seniorów. Nieodzownym elementem codziennej rutyny jest sięganie po szkło powiększające. W tej kategorii mamy propozycje od małych linijek, przez podświetlane lupy, aż do ozdobnych naszyjników, które można mieć zawsze przy sobie.

4. Zioła, suplementy i naturalne zdrowe produkty

Można też pomyśleć o poprawie samopoczucia lub kondycji zdrowotnej. Zioła są bardzo popularne wśród nestorów. Miód, propolis, nalewki - oto produkty szczególnie polecane.

5. Szkło, porcelana

Kubek z dedykacją dla najlepszej babci na świecie, czy kufel dla super dziadka? A może elegancka filiżanka? Każdy z tych pomysłów jest dobry.

6. Kosmetyki

Tu mamy olbrzymi wybór, od produktów znanych marek, po niszowe produkty ekologiczne. Są również kosmetyki na różne problemy skórne czy ochronne.

7. A może coś super praktycznego?

Może torba na zakupy na kołach? Jeżeli nasz senior chodzi samodzielnie na zakupy, a zwłaszcza na targ, nieodzownym elementem będzie torba na kołach z dodatkowym siedziskiem, praktyczny chodzik z siedziskiem i koszem na zakupy lub laseczka składana.

A jeżeli częściej przebywa w łóżku, proponujemy stolik, który ułatwi spożywanie posiłków i umili godziny spędzane w sypialni.

Komentarze

Zostaw komentarz