Ławeczka do wanny, prysznicowa, krzesełko

Ławka - stołek pod prysznic

175,00 zł
Netto
Dostępny

Krzesło pod prysznic z oparciem, siedzisko prysznicowe z regulacją wysokości

Krzesełko pod prysznic z oparciem

polecane jest osobom ze schorzeniami narządu ruchu, dla których kąpiel pod prysznicem jest niemożliwa z powodu obniżonej sprawności fizycznej. Krzesło prysznicowe jest stabilne i gwarantuje komfort podczas kąpieli pod prysznicem.

Dane techniczne krzesełka pod prysznic:

 • Wysokość min.: 34,0 cm
 • Wysokość max.: 44,0 cm
 • Szerokość: 51 cm
 • Głębokość: 31 cm
 • Waga: 2,8 kg
 • Maksymalne obciążenie: 100,0 kg
 • Kolor: biały

Krzesełko prysznicowe posiada wycięcia w siedzisku, które służą jako uchwyt dla osoby niepełnosprawnej.

Szerokie masywne oparcie sprawia, że pacjent czuję się komfortowo i bezpiecznie podczas kąpieli.

Krzesło prysznicowe dla kogo?

 • Dla osób z ograniczoną mobilnością,
 • Dla osób niepełnosprawnych i seniorów,
 • Po operacji biodra endoprotezie.

Taboret stołek pod prysznic jaki wybrać?

Często spotykamy się z pytaniami jaki taboret pod prysznic będzie odpowiedni?

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru stołeczka

 1. Materiały z jakich został wyprodukowany? Najlepszy wybór to konstrukcja aluminium oraz PVC,
 2. Wielkość siedziska, zakres wysokości... Zakres regulacji siedziska, to bardzo ważna cecha, ponieważ osoby które mają kłopot z podniesieniem się z niskiej pozycji muszą mieć możliwość ustawienia odpowiedniej wysokości stołeczka, odpowiednio do własnego wzrostu i potrzeb. Zakres 35 - 45 cm jest bardzo uniwersalny i praktycznie dla każdej osoby.
 3. System antypoślizgowy, W tym przypadku musimy zwrócić uwagę na stopki, które stykają się z podłożem. w oferowanym naszym taborecie nóżki wykonane z odpowiedniej twardości tworzywa.
 4. Zakres zastosowania. Najlepiej jeżeli taboret możemy wykorzystać w wielu sytuacjach, nasz produkt bardzo dobrze sprawdza się:
 • taboret pod prysznic do brodzika lub postawiony na kafelkach,
 • podczas codziennej higieny,
 • w wannie.

Taboret pod prysznic który oferujemy nie należy do najtańszych, ale za to może poszczycić się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów.

Taboret pod prysznic polecany jest seniorom, dla których stanie pod prysznicem jest niemożliwe z powodu ograniczonej sprawności ruchowej.

Krzesło, siedzisko pod prysznic

jest stabilny i zapewnia wygodę podczas brania prysznica. Ten specjalny stołeczek pod prysznic został zaprojektowany, tak aby ułatwić codzienną higienę chorym. Jego atutem jest opcja regulacji wysokości, co pozwala na szybkie dostosowanie wysokości do potrzeb chorych.

Stołeczek łazienkowy prysznicowy z oparciem dla osób niepełnosprawnych  wykonany jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia. Dodatkowo na zakończeniach nóżek zastosowano antypoślizgowe nasadki, które zapobiegają przed poślizgiem. Warto dodać, że krzesełko pod prysznic posiada otwory, które odprowadzają wodę.

Oprócz tego krzesełko pod prysznic do łazienki posiada otwory, które ułatwiają odpływ wody.

Kolejnym atutem krzesła pod prysznic jest jego niewielka waga, dzięki czemu bez problemu można go umieścić w kabinie prysznicowej. Niewątpliwie stołeczek pod prysznic jest niezastąpioną pomocą dla osób chorych.

Stołek można wykorzystać także do wanny (jeśli pozwala na to wielkość wanny) jako siedzisko, ławeczkę, doskonale sprawdza się dla osób niepełnosprawnych i starszych, które mają problem z korzystaniem z wanny.

Krzesełko łazienkowe dzięki swojej konstrukcji jest bardzo stabilne. Po bokach siedziska posiada wycięcia (uchwyty), które dają większe bezpieczeństwo, możliwość przytrzymania się.

Taboret prysznicowy jest przedmiotem medycznym co oznacza, że spełnia najbardziej rygorystyczne normy.

Specyficzne kody